RN55E39R2FR36
MFR.Part #
RN55E39R2FR36
JLCPCB Part #
C1778930
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors