RN55D3921FBSL
MFR.Part #
RN55D3921FBSL
JLCPCB Part #
C3472166
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors