RN55E3922FR36
MFR.Part #
RN55E3922FR36
JLCPCB Part #
C1776726
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors