RN55E3573FRSL
MFR.Part #
RN55E3573FRSL
JLCPCB Part #
C1795014
Description
-65℃~+175℃ 125mW 357kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors