RN55C2493CBSL
MFR.Part #
RN55C2493CBSL
JLCPCB Part #
C1426272
Description
-65℃~+175℃ 125mW 249kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors