RN60C75R0BR36
MFR.Part #
RN60C75R0BR36
JLCPCB Part #
C1783356
Description
-65℃~+175℃ 250mW 75Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors