RN55E3242BBSL
MFR.Part #
RN55E3242BBSL
JLCPCB Part #
C1491076
Description
-65℃~+175℃ 125mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors