P0402K2323BBPT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0402K2323BBPT
JLCPCB Part #
C4353420
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount