RN55E3241DBSL
MFR.Part #
RN55E3241DBSL
JLCPCB Part #
C1490955
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors