PB4006-E3/45
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PB4006-E3/45
JLCPCB Part #
C511534
Package
SIP-4
Description
-55℃~+150℃ 1.01V@20A 10uA@600V 400A 40A 600V Single-Phase Rectifier SIP-4 Bridge Rectifiers ROHS