Y150810K0000TR13L
MFR.Part #
Y150810K0000TR13L
JLCPCB Part #
C1487261
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW ±0.01% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors