RN55E3160BBSL
MFR.Part #
RN55E3160BBSL
JLCPCB Part #
C3428177
Description
-65℃~+175℃ 125mW 316Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors