RN55E3160BRSL
MFR.Part #
RN55E3160BRSL
JLCPCB Part #
C1804766
Description
-65℃~+175℃ 125mW 316Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors