RN55E3051BBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E3051BBSL
JLCPCB Part #
C1432085
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.05kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors