CMF5511K300DHEK
MFR.Part #
CMF5511K300DHEK
JLCPCB Part #
C1417088
Description
-55℃~+175℃ 11.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS