RN55E2942FBSL
MFR.Part #
RN55E2942FBSL
JLCPCB Part #
C1429996
Description
-65℃~+175℃ 125mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors