RN55E2942BBSL
MFR.Part #
RN55E2942BBSL
JLCPCB Part #
C3491584
Description
-65℃~+175℃ 125mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors