RN55E2942CRSL
MFR.Part #
RN55E2942CRSL
JLCPCB Part #
C3392764
Description
-65℃~+175℃ 125mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors