SMAJ12A-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ12A-M3/61
JLCPCB Part #
C3706759
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 1uA 20.1A 400W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS