RN55E2940FRE6
MFR.Part #
RN55E2940FRE6
JLCPCB Part #
C1781186
Description
-65℃~+175℃ 125mW 294Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors