RL07S390JB14
MFR.Part #
RL07S390JB14
JLCPCB Part #
C3473232
Description
-65℃~+175℃ 250mW 39Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors