RN55E2872DB14
MFR.Part #
RN55E2872DB14
JLCPCB Part #
C1414759
Description
-65℃~+175℃ 125mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors