CMF5560R000FKRE39
MFR.Part #
CMF5560R000FKRE39
JLCPCB Part #
C1776562
Description
-55℃~+175℃ 500mW 60Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors