ERC503K8800BEEB500
MFR.Part #
ERC503K8800BEEB500
JLCPCB Part #
C3493252
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.88kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS