CMF5542R200FHBF
MFR.Part #
CMF5542R200FHBF
JLCPCB Part #
C1422370
Description
-55℃~+175℃ 42.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors