RN55E2400BRSL
MFR.Part #
RN55E2400BRSL
JLCPCB Part #
C3496961
Description
-65℃~+175℃ 125mW 240Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors