RN55E2742DRE6
MFR.Part #
RN55E2742DRE6
JLCPCB Part #
C3448607
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors