RN55E2742BRE6
MFR.Part #
RN55E2742BRE6
JLCPCB Part #
C3493756
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors