RN55E26R7FRE6
MFR.Part #
RN55E26R7FRE6
JLCPCB Part #
C1799834
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors