RN55D2491FR36
MFR.Part #
RN55D2491FR36
JLCPCB Part #
C3523868
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors