RN55E2612FR36
MFR.Part #
RN55E2612FR36
JLCPCB Part #
C1776452
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.1kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors