K472M15X7RF53H5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
K472M15X7RF53H5
JLCPCB Part #
C1624490
Package
Plugin,P=5mm
Description
4.7nF 50V 5mm X7R ±20% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS