RN55E25R0BB14
MFR.Part #
RN55E25R0BB14
JLCPCB Part #
C3414360
Description
-65℃~+175℃ 125mW 25Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors