P0805Y2872BNT
MFR.Part #
P0805Y2872BNT
JLCPCB Part #
C4112987
Description
-55℃~+155℃ 200mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS