RN55C6192BRE6
MFR.Part #
RN55C6192BRE6
JLCPCB Part #
C1784568
Description
-65℃~+175℃ 125mW 61.9kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors