RN55E2500BR36
MFR.Part #
RN55E2500BR36
JLCPCB Part #
C1789861
Description
-65℃~+175℃ 125mW 250Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors