MAL214658681E3
MFR.Part #
MAL214658681E3
JLCPCB Part #
C1668563
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 18mm 41mΩ 5000hrs@125℃ 63V 680uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS