RN55E2492DRSL
MFR.Part #
RN55E2492DRSL
JLCPCB Part #
C1806626
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors