BFC238360152
MFR.Part #
BFC238360152
JLCPCB Part #
C3797374
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS