RN55E2490DRSL
MFR.Part #
RN55E2490DRSL
JLCPCB Part #
C1806649
Description
-65℃~+175℃ 125mW 249Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors