RN55C7151FB14
MFR.Part #
RN55C7151FB14
JLCPCB Part #
C3542983
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors