RN55E2490DBSL
MFR.Part #
RN55E2490DBSL
JLCPCB Part #
C3356076
Description
-65℃~+175℃ 125mW 249Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors