Y14554K70000T0W
MFR.Part #
Y14554K70000T0W
JLCPCB Part #
C4033226
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.7kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount