RN55E2433DRE6
MFR.Part #
RN55E2433DRE6
JLCPCB Part #
C1783827
Description
-65℃~+175℃ 125mW 243kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors