RWR89S3900BRS73
MFR.Part #
RWR89S3900BRS73
JLCPCB Part #
C1840379
Description
-55℃~+250℃ 390Ω 3W Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors