RN55E2340DRE6
MFR.Part #
RN55E2340DRE6
JLCPCB Part #
C3415289
Description
-65℃~+175℃ 125mW 234Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors