PTF6582R000BYBF
MFR.Part #
PTF6582R000BYBF
JLCPCB Part #
C3569389
Description
-55℃~+150℃ 250mW 82Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors