RN55E2252BRE6
MFR.Part #
RN55E2252BRE6
JLCPCB Part #
C1792556
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors