RN55E6042FRSL
MFR.Part #
RN55E6042FRSL
JLCPCB Part #
C1793044
Description
-65℃~+175℃ 125mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors