RN55E2213BR36
MFR.Part #
RN55E2213BR36
JLCPCB Part #
C3522095
Description
-65℃~+175℃ 125mW 221kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors